Лідерство

 

Бренд LUXOR є лідером у своїй галузі. Компанія-виробник не просто випускає надійну побутову техніку, але задає напрямки розвитку всієї галузі, надихає та шукає нові шляхи.

 

Якість

 

Побутова техніка преміум-класу LUXOR високо цінується і професіоналами на кухнях і любителями - для приготування їжі в домашніх умовах. Зрозуміло, велику роль відіграє і комфорт використання, безліч режимів, і різноманітність обладнання. Але головний чинник – найвища якість продукції. Для того, щоб гарантувати клієнту високий рівень своєї техніки, виробник проводить постійний контроль якості та всілякі експертизи безпосередньо на виробничому майданчику.

 

  Дизайн

 

У LUXOR знають, що прилади повинні бути не тільки надійними, але й красивими. Тому дизайну техніки тут приділяють особливу увагу. В основу створення цих чудових приладів покладено чотири принципи: сучасність, масштабність, скульптурність та автентичність. Для створення техніки використовують естетичні матеріали з великим терміном служби. Вибір форм підкреслює характер та призначення приладу, а фактури дарують незабутні візуальні та тактильні відчуття.