Luxor RG 680 WH BK Blütenweiß

 
 

     Варильна поверхня газова Luxor RG 680 WH BK Blütenweiß - це найкраща біла газова модель німецького заводу Luxor. Легкий догляд варильної плити, чавунні підставки для посуду, розташування конфорок ромбом - це найкраще, що існує у світі. Тепер про це докладніше.

      Легкий догляд за варильною плитою – завдяки керамічному покриттю за варильною плитою легко доглядати. Якщо щось виллється на плиту можна легко прибрати. Варильна плита з кераміки ніколи не змінить свій колір (не пожовкне, не потемніє) і завдяки матеріалу ніколи на відміну від емалі не змінить колір. Чавунні підставки легко знімаються та миються в мийці.

       Газ контроль - якщо з якихось причин під час приготування пропаде вогонь на конфорках (задуло вітром з вікна або залило водою з киплячої каструлі) а вас поруч немає і ви займаєтеся іншими справами варильна поверхня відразу перекриє газ за лічені секунди. Завдяки безпеці газ контроль.

      Електрозапалювання - варильна поверхня легко запалюється від натискання на ручку. Іскра запалює газ у конфорці.

      Турбогорілка - варильна поверхня має три ряди полум'я і служить для швидкого кип'ятіння або повільного приготування плову або жаркого на повільному вогні використовуючи підставку WOG

      Розміщення конфорок ромбом - рекордно великі відстані між конфорками допомагають готувати великий посуд одночасно на всіх конфорках. Це найдорожчий та практичний вид варильних поверхонь у світі.

      Замки зачеплення решіток - чавунні решітки, на які ставиться посуд для приготування, надійно закріплені на металеві шипи в задній частині варильної поверхні. Грати легко знімається підняттям вгору, але надійно стоїть на плиті і зрушити в бік її неможливо.

      Дизайнерські ручки – металеві дизайнерські ручки гордість заводу виробника. Варильна поверхня випускається з різними видами ручок (під бронзу, золото, чорний метал або нержавіюча сталь) всі вони складаються з металу.

      Легке підключення - на самій плиті є шнур з вилкою для підключення в звичайну розетку для електрозапалювання, а так само підключення газу роз'єм має "американку" для газового шланга будь-якого виду або куточком під хомут або гайку шланга.

      Шнур з вилкою - на самій плиті є шнур з вилкою для підключення до звичайної розетки для електрозапалювання

Діаметр та потужність конфорок

Передня: діаметром 5.5 см, потужністю 1000 Вт

Задня: діаметром 7.5 см, потужністю 1750 Вт

Ліва: діаметром 10 см, потужністю 3000 Вт

Права: діаметром 13 см, потужністю 3800 Вт

Кількість решіток - 2

Електрозапалювання - Автоматичний (у ручці)

 

Габарити і монтажні розміри

Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) 3 x 55.2 х 47 см 

Габарити (ВхШхГ) 4 х 60 х 51 см см

Габарити упаковки (ВхШхГ) 16.5 х 65.5 x 57.5 см см

Вага 16.5 кг

Вага в упаковці 18.5 кг