Luxor HB 920 RUSTIK Classico UNIQUE

 

Духова шафа електрична Luxor HB 920 RUSTIK Classico UNIQUE + 3 скла дверей ретро беж, пісочне скло, кремовий, слонова кістка, шампань - це духова шафа з класичної колекції німецької компанії Luxor завод виробник випускає повну лінійку Retro style починаючи від мийки ванної кімнати до кухонної витяжки, мікрохвильової печі духовки і варильної поверхні одного стилю.

     Ретро дизайн – німецький дизайнер Andrea Muller компанії Luxor займається дизайном ретро стилю всієї лінійки для дому. Дизайн духовки створений для людей, які цінують зручність, радість, домашній затишок і добробут.

Дана духова шафа та всі її елементи в ретро стилі підкреслює індивідуальність кухні, зовнішній вигляд духової шафи та її панорамне вікно нагадує справжню старовинну піч.

   Надійність і стиль управління - всі механічні ручки управління, аналоговий таймер, який показує денний час, а також зможе вимкнути будь-яку програму після закінчення приготування, створені в мідному ретро стилі. Ручка відкриття дверей, аналоговий годинник, механічні ручки управління - це особливий надійний стиль і всі елементи підкреслюють дизайнерське дихання Retro стилю.

   3 рівних скла дверей - завдяки 3 рівним склам дверей зовнішнє скло не зможе нагрітися, завдяки системі охолодження духовки та системи AIR cool, завдяки циркуляції повітря яка подається металевою крильчаткою для охолодження всього корпусу меблів, дверей і навіть ручки - повітря циркулює між стінками духовки та між склом дверей.

Безпека використання забезпечена.

   Смачна і здорова їжа в духовці - завдяки безлічі функцій і поєднань статичного нагріву з конвенцією, а також конвенції з грилем створює можливість кухареві легко приготувати неймовірно смачні, красиві та корисні страви. У тому числі на пару. Використовуючи рукав для запікання (де пар створюється з власного соку овочів або м'яса) так і фірмові пароварки для духових шаф.

      Звернувшись до наших менеджерів – можна підібрати всю лінійку побутової техніки одного відтінку як електричних поверхонь до комбінованих чи повністю газових. З телескопічними витяжками одного відтінку до похилих дизайнерських витяжок та мийок різного розміру.

Тип
 
Керування духовкою


Об'єм, л


Кількість програм
Кількість рівнів напрямних
  • 1
 

Кількість стекол дверцят 3

Система очищення емаль легкого очищення

Внутрішнє покриття Емаль

Інформація для підключення

Можливість підключення до мережі 220 В

Наявність вилки Є

Наявність шнура живлення Є

Потужність підключення 3100 Вт

Напруга 220-240 В

Програми приготування:

- Верхнє/нижнє нагрівання,

- 3D повноцінне гаряче повітря,

-Soft hotplus гаряче повітря,

- На пару "Healfy food", 

-Програма "Pizza",

-Режим м'яса з хрусткою скоринкою "GRILL",

-Гриль + гаряче повітря,

-Підсвічування в автономному режимі,

-Розморожування

Додаткові функції: Багаторівневе приготуванняВимкнення духовки після завершення програмиКонвекціяПодвійна конвекціяПриготування на паріРозморожуванняТаймер

Додатково: три скла у дверях, дизайнерська ретуш дверей скла, мідний аналоговий таймер

Комплектація:

глибоке деко, звичайне деко, грати для гриля, пара телескопічних напрямних, камінь для піци в подарунку, інструкція, кріплення, шнур з вилкою

Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) 57.5-59.0 x 56-56.5 x 51,0 - 56,0 см

Габарити (ВхШхГ) 59.5 x 59.5 x 53.0 см

Габарити упаковки (ВхШхГ) 650 x 580 x 655 см

Вага 34 кг

Вага в упаковці 37 кг