Luxor Alicante 1450 Hilton WH LED

 

 

 Похила сенсорна витяжка Luxor Alicante 1450 Hilton WH LED + 2 втягування випарів чорне скло відноситься до престижу класу. Прилад є найкращою пропозицією на ринку за поєднанням ціна - якість - безпека. Завдяки красивому зовнішньому вигляду, потужному двигуну із системою подвійного втягування (2 зони втягування).

 

     Дизайн витяжки включає скляну основу і прихований фільтр зі скляним декоративним екраном, через який витяжка периметрально втягує випаровування. І завдяки дизайну не видно ступеня забруднення фільтра чи витяжки. Тому витяжка буде завжди красивою, а завдяки склокераміці новою та чистою, так як скло легко миється будь-яким миючим засобом. Витяжка виготовлена із склокераміки. Чудово вписується в інтер'єр. Сенсорне керування надає витяжці стильного вигляду і дозволяє керувати як основними, так і всіма додатковими можливостями пристрою. Крім того, сенсорна панель має рівну поверхню без виступів та легко очищаються від забруднень.

 

Потужність і турбіна німецька моделі Luxor Alicante 1450 Hilton WH LED при максимальних оборотах в режимі циркуляції всередині приміщення досягає 1200 м3, а при виведенні повітря у вентиляцію 1450 м3 - при рівні шуму двигуна в 42 Дб це досягнення цілої групи інженерів німецького конструкторського бюро спеціалізується на побутової техніки та сантехніки для дому. Є спеціалізованим та професійним у даній галузі.

 

Включити першу швидкість витяжки і отримати результат - зазвичай, все, що буде потрібно при приготуванні їжі. Витяжка на першій швидкості справлятиметься одразу з випарами від приготування. При цьому ресурс двигуна, в якому є запас потужності, працюватиме не в знос (якщо порівнювати з моделями меншої потужності), що продовжить ресурс витяжки на довгий час.

 

Якщо ви чекаєте на гостей або готуєтеся до свята і на плиті йде приготування на всіх конфорках - потрібно просто включити другу швидкість витяжки. Результат буде очевидним. Турбіна витяжки не залишить шансу випаровуванням потрапити на гарні меблі або зіпсувати вологою фасади. Весь запах і найголовніше, всі випари будуть виведені через витяжку в канал вентиляції моментально.

 

Максимальна третя швидкість включатиметься вкрай рідко. Тоді коли потрібно буде провітрити приміщення моментально.

 

Перевагою моделі є система "подвійного втягування" - ця перевага витяжки забезпечить у 2 рази швидше витягування витяжкою та нейтралізація запахів з вашої кухні. Витягування витяжкою відразу біля плити – фільтр знаходиться під стінкою. Ця частина не дозволить осідати жиру на плитці або на шпалерах. Миттєво підніме та виведе запах із кухні. Той запах який зможе піднятися в приміщення або якщо раптом на кухні куритиме або буде інший запах - все це витягне фільтр під склом, який знаходиться посередині. Під самим овальним скляним люком фільтр і турбіна, що працює, зможуть затягнути і викинути залишкове випаровування і запах.

 

Світлодіодне освітлення LED- для комфортної роботи біля плити витяжка , У порівнянні з лампами розжарювання, кількість енергії (і навіть перевершують за економічністю «енергозберігаючі» люмінесцентні лампи). Світло, яке падатиме від витяжки безпосередньо на плиту, дуже допомагатиме готувати улюблені страви.

 

Підсвічування сенсорного керування - витяжка оснащена підсвічуванням керування для зручної роботи у нічний час доби або ввечері вся панель керування буде з підсвічуванням гарного синього кольору.

 

Блок – реле безперебійного живлення. Абсолютно всі кухонні витяжки компанії Luxor, а також модель Luxor Alicante 1450 Hilton WH LED має вбудований модуль – реле вирівнювання струму. При стрибках напруги витяжка не зможе вийти з ладу, що дуже актуально в деяких регіонах України чи нових висотних будинках.

 

Завод виробник забезпечує виріб багатою комплектацією - такий як труба повітроводу, потужні кріплення для кріплення витяжки, схема встановлення на стіну для розмітки отворів кріплень.

 

 

Тип керування Сенсорний

Діаметр повітряпроводу 15 см

Кількість/потужність моторів 1х320 Вт

Кількість швидкостей 3

Колір Білий

Тип освітлення

LED 2 світлодіодних х 12 Вт

Тип фільтра жиропоглинаючий алюмінієвий (вугільний опція)

Тип монтажу Пристінний

Особливості

високошвидкісна турбіна, сучасний дисплей із відображенням поточного викиду повітря, повністю скляний фасад витяжки

Комплект постачання

декоративний короб 2 шт, витяжка, шнур з вилкою, паспорт (інструкція), гарантійний талон, труба димаря

Габаріті (ВхШхГ) 1135 x 60 x 38 см

Габарити упаковки (ВхШхГ) 520 х 650 х 550 см

Продуктивність, куб.м/рік 1450

вага 22 кг

Вага в упаковці 23 кг

Матеріал декору Скло

Рівень шуму, дБ 42