Luxor Bella F 60 IX 1450 LED

 

 Витяжка Luxor Bella F 60 ix 1450 LED + 4 швидкості турбіни - це індивідуальний підбір потоку повітря та витягування випарів.

Витяжка може працювати у 2х режимах.

1. режим відведення повітря на вулицю або канал вентиляції - для цього можна підключити до витяжки гофро або пластикову трубу (зворотний клапан в комплекті)

2. режим циркуляції повітря всередині приміщення (докупаються вугільні фільтри запитати у менеджера)

Даний спосіб для того господаря у кого, наприклад, може стояти газовий котел або газова колонка в кухні і не дозволяється робота витяжки відведення на вулицю, тоді ставляться додаткові вугільні фільтри на мотор і відбувається очищення запаху в кухні.

Дизайн витяжки виконаний в стилі Prestige class - чорне скло легко впишеться в будь-який інтер'єр, а структурована нержавіюча сталь ефектно підкреслюватиме стиль Прилад є найкращою пропозицією на ринку за поєднанням ціна - якість - безпека. Завдяки красивому зовнішньому вигляду, потужному двигуну 1450 м 3 /год.

Дизайн витяжки включає надійне витягування випарів без попадання пари на меблі або стелю, а також подвійний фільтр, який розташований по всій ширині витяжки.

  Сенсорне керування надає витяжці стильного зовнішнього вигляду і дозволяє керувати як швидкостями, так і освітленням пристрою. Крім того, сенсорна панель має рівну поверхню без виступів та легко очищаються від забруднень.

Потужність і турбіна німецька моделі Luxor Bella F 60 ix 1450 LED при максимальних обертах в режимі циркуляції всередині приміщення досягає 1200 м3, а при виведенні повітря у вентиляцію 1450 м3 - при рівні шуму двигуна в 42 Дб це досягнення цілої групи інженерів німецького конструкторського. який спеціалізується на побутовій техніці та сантехніки для дому. Є спеціалізованим та професійним у даній галузі.

Включити першу швидкість витяжки і отримати результат - зазвичай, все, що буде потрібно при приготуванні їжі. Витяжка на першій швидкості справлятиметься одразу з випарами від приготування. При цьому ресурс двигуна, в якому є запас потужності, працюватиме не в знос (якщо порівнювати з моделями меншої потужності), що продовжить ресурс витяжки на довгий час.

Якщо ви чекаєте на гостей або готуєтеся до свята і на плиті йде приготування на всіх конфорках - потрібно просто включити другу швидкість витяжки. Результат буде очевидним. Турбіна витяжки не залишить шансу випаровуванням потрапити на гарні меблі або зіпсувати вологою фасади. Весь запах і найголовніше, всі випари будуть виведені через витяжку в канал вентиляції моментально.

Максимальна третя та четверта швидкість включатиметься вкрай рідко. Тоді коли потрібно буде провітрити приміщення моментально.

Перевагою моделі є збільшена зона втягування, що розташована горизонтально. І як тільки ви відкриєте кришку пар з каструлі, відразу піде у фільтр Т образної витяжки. Витяжка не дасть можливості потрапляти жиру або випару на меблі або на стелю.

Світлодіодне освітлення LED- для комфортної роботи біля плити витяжка Luxor Bella F 60 ix 1450 LED оснащена лампами світлодіодного освітлення, які є найбільш просунутим різновидом сучасних світильників: вони видають яскраве біле світло природного спектру, що не стомлює очі і не викликає подразнення, при цьому мізерна, в порівнянні з лампами розжарювання, кількість енергії (і навіть перевершують за економічністю енергозберігаючі люмінесцентні лампи). Світло, яке падатиме від витяжки безпосередньо на плиту, дуже допомагатиме готувати улюблені страви.

Підсвічування сенсорного керування - витяжка оснащена підсвічуванням керування для зручної роботи у нічний час доби або ввечері вся панель керування буде з підсвічуванням гарного синього кольору.

Блок – реле безперебійного живлення. Абсолютно всі кухонні витяжки компанії Luxor, а також модель Luxor Bella F 60 ix 1450 LED має вбудований модуль – реле вирівнювання струму. При стрибках напруги витяжка не зможе вийти з ладу, що дуже актуально в деяких регіонах України чи нових висотних будинках.

Тип:Т-подібна

Режим роботи: Відведення повітря/рециркуляція

Діаметр повітроводу: 15 см

Кількість/потужність моторів: 1 х 320 Вт Вт

Кількість швидкостей: 4

Колір: Чорний/Нержавіюча сталь

Тип освітлення: LED 2 світлодіодних х 12 Вт

Тип фільтра: жиропоглинаючий алюмінієвий (вугільний опція)

Тип монтажу: Пристінний

Особливості: високошвидкісна турбіна 4 швидкості, повністю скляна панель управління, велика зона втягування випарів

Комплектація: декоративний короб 2 шт, витяжка, шнур з вилкою, паспорт (інструкція), гарантійний талон, зворотний клапан, панелі коробів кріплення, монтажна планка, кріпильні фіксатори

Висота, см: 860 x 599 x 500

Габарити упаковки (ВхШхГ): 570 х 660 х 390 см

Продуктивність, куб.: 1450

Вага: 22 кг

Вага в упаковці: 23 кг

Максимальний рівень шуму, дБ: 42

Площа приміщення, що рекомендується, кв.м: 40