Luxor Emilia 1450 BK LED

 

 Похила витяжка Luxor Emilia 1450 BK LED + 4 швидкості турбіни відноситься до класу престиж. Прилад є найкращою пропозицією на ринку за поєднанням ціна - якість - безпека. Завдяки красивому зовнішньому вигляду, потужному двигуну із системою подвійного втягування (2 зони втягування).

     Дизайн витяжки включає скляну основу і прихований фільтр зі скляним декоративним екраном, через який витяжка периметрально втягує випаровування. І завдяки дизайну не видно ступеня забруднення фільтра чи витяжки. Тому витяжка буде завжди красивою, а завдяки склокераміці новою та чистою, так як скло легко миється будь-яким миючим засобом. Витяжка виготовлена із склокераміки. Чудово вписується в інтер'єр. Сенсорне керування надає витяжці стильного вигляду і дозволяє керувати як основними, так і всіма додатковими можливостями пристрою. Крім того, сенсорна панель має рівну поверхню без виступів та легко очищаються від забруднень.

Потужність і турбіна німецька моделі Luxor Emilia 1450 BK LED + 4 швидкості турбіни при максимальних обертах в режимі циркуляції всередині приміщення досягає 1200 м3, а при виведенні повітря у вентиляцію 1450 м3 - при рівні шуму двигуна в 42 Дб це досягнення цілої групи інженерів заводу, який спеціалізується на побутової техніки та сантехніки для дому. Є спеціалізованим та професійним у даній галузі.

Включити першу швидкість витяжки і отримати результат - зазвичай, все, що буде потрібно при приготуванні їжі. Витяжка на першій швидкості справлятиметься одразу з випарами від приготування. При цьому ресурс двигуна, в якому є запас потужності, працюватиме не в знос (якщо порівнювати з моделями меншої потужності), що продовжить ресурс витяжки на довгий час.

Якщо ви чекаєте на гостей або готуєтеся до свята і на плиті йде приготування на всіх конфорках - потрібно просто включити другу швидкість витяжки. Результат буде очевидним. Турбіна витяжки не залишить шансу випаровуванням потрапити на гарні меблі або зіпсувати вологою фасади. Весь запах і найголовніше, всі випари будуть виведені через витяжку в канал вентиляції моментально.

Максимальна третя швидкість, а тим більше 4а швидкість Booster включатиметься вкрай рідко. Тоді коли потрібно буде провітрити приміщення моментально.

Перевагою моделі є система "подвійного втягування" - ця перевага витяжки забезпечить у 2 рази швидше витягування витяжкою та нейтралізація запахів з вашої кухні. Витягування витяжкою відразу біля плити – фільтр знаходиться під стінкою. Ця частина не дозволить осідати жиру на плитці або на шпалерах. Миттєво підніме та виведе запах із кухні. Той запах який зможе піднятися в приміщення або якщо раптом на кухні куритиме або буде інший запах - все це витягне фільтр під склом, який знаходиться посередині. Під самим овальним скляним люком фільтр і турбіна, що працює, зможуть затягнути і викинути залишкове випаровування і запах.

Світлодіодне освітлення LED- для комфортної роботи біля плити витяжка Luxor Emilia 1450 BK LED + 4 швидкості турбіни оснащена лампами LED світлодіодного освітлення, які є найбільш просунутим різновидом сучасних світильників: вони видають яскраве біле світло природного спектру, не стомлює очі і не викликає При цьому споживають абсолютно мізерну, в порівнянні з лампами розжарювання, кількість енергії (і навіть перевершують за економічністю «енергозберігаючі» люмінесцентні лампи). Світло, яке падатиме від витяжки безпосередньо на плиту, дуже допомагатиме готувати улюблені страви.

Тип: Декоративна

Режим роботи: Відведення повітря/рециркуляція

Діаметр повітроводу: 15 см

Кількість/потужність моторів: 1х320 Вт Вт

Кількість швидкостей: 4

Колір: Чорний

Тип освітлення: LED 2 світлодіодних х 12 Вт

Тип фільтра: жиропоглинаючий алюмінієвий (вугільний опція)

Тип монтажу: Пристінний

Особливості: високошвидкісна турбіна 4 швидкості, підсвічування дисплея, повністю скляний фасад витяжки

Комплектація: декоративний короб 2 шт, витяжка, шнур з вилкою, паспорт (інструкція), гарантійний талон, фіксатори кріплення

Висота, см: 840/1230 x 598 x 155/430

Габарити упаковки (ВхШхГ): 520 х 650 х 550 см

Продуктивність, куб.: 1450

Вага: 16 кг

Вага в упаковці: 17 кг

Максимальний рівень шуму, дБ: 42

Площа приміщення, що рекомендується, кв.м: 40

Тип управління: Сенсорне

Матеріал декору: Скло

Оснащення: Індикатор заміни фільтра

З високотехнологічною турбіною: З дисплеєм

З таймером

З турборежимом

додаткові характеристики: 

індикація забруднення фільтра, підсвічування дисплея, 4 швидкості турбіни, подвійне втягування випарів, повністю скляний фасад

Підсвічування сенсорного керування - витяжка оснащена підсвічуванням керування для зручної роботи у нічний час доби або ввечері вся панель керування буде з підсвічуванням гарного синього кольору.

Блок – реле безперебійного живлення. Абсолютно всі кухонні витяжки компанії Luxor, а також модель Luxor Emilia 1450 BK LED + 4 швидкості турбіни має вбудований модуль – реле вирівнювання струму. При стрибках напруги витяжка не зможе вийти з ладу, що дуже актуально в деяких регіонах України чи нових висотних будинках.