Luxor SH 68 BK KUP Genusswer

 

 Тип пристрою: комбінована газово-електрична варильна поверхня

Матеріал поверхні: склокераміка + емаль

Оснащення: газ-контроль

З вилкою живлення

Зі шнуром живлення

Електрозапалювання

Колір: чорний

Матеріал решіток: чавун

Керування

Поворотні перемикачі

Кількість конфорок: 4

Газова передня права ближня конфорка: 1.2 Квт

дальня газова права задня: 1.8 Квт

Електрична зона передня ліва: діаметр 20 см / 2 Квт

ліва дальня задня діаметр: 18 см / 1.5 Квт

 

Комбінована газово-електрична варильна поверхня Luxor SH 68 BK Gold Genusswert + цільна чавунна решітка - це плита, що поєднує в собі відразу 2 види нагріву газовий і електричний.

Газове нагрівання Для будь-яких ситуацій з подачею газу цю варильну плиту можна підключити від балону на скраплений газ, для цього потрібно перекрутити форсунки в конфорках дуже легко. У базовій комплектації йдуть форсунки під природний газ, тобто як завжди, який є у трубі будь-якої квартири чи будинку.

Електричне нагрівання підключення даної моделі дуже легко, у комплекті йде шнур з вилкою. Просто підключити до будь-якої розетки у квартирі і можна буде відразу приготувати будь-яку страву.

Використання даної моделі 3 варіанти

1. Дана комбінована плита легко може влаштуватись на кухню (врізати в стільницю) і у вас вдома на кухні буде 2 види нагріву. Якщо раптом поряд десь буде аварійне відключення газу ви зможете легко приготувати їжу на електричній зоні. Якщо допустимо не буде і світла, тобто не буде електроенергії, це означає, що Ви завжди зможете підключити газовий балон до шлангу і користуватися даною моделлю на зрідженому балоном газу. Можна купити невеликий балон і поставити десь у коморі на такий випадок.

2. Цю комбіновану модель можна легко використовувати і не врізаючи в стільницю або спочатку використовувати навіть без кухні. Завдяки ніжкам, які йдуть в комплекті, Ви зможете просто поставити плиту на стіл, підлогу, ящик або куди завгодно і користуватися даною моделлю підключивши її до електрики і газу не маючи кухні.

3.Дану модель комбінованої плити можна підключити навіть у лісі балону. Замінивши форсунки для балоного газу (допоможе менеджер при покупці)

    Склокераміка - склокерамічний матеріал електричної зони - це легкий догляд за варильною плитою. На відміну від електричних млинців, які від перегріву можуть здутися або від вологи іржавіти - склокераміка це найнадійніший матеріал енергопередачі для посуду.

Електрична частина склокераміки надійно вмонтована в метал (метал покритий бежевим кольором термічної емалі легкого догляду) - практичність на кухні не дозволить чекати результату удару по краю по необережності потрапить на металеву основу. Скло надійно зберігається у металі.

Якщо з каструлі збігає вода вона потрапляє в лунку і не розтікається по всій стільниці - це ще одна перевага практичності моделі.

Газ контроль – система безпеки, у разі втрати вогню плита перекриє подачу газу. Пожежі або придушення газу неможливо.

Електрозапалювання - при натисканні газової ручки відбувається іскра, газова конфорка легко запалюється (якщо плита підключена до мережі для запалювання газової конфорки сірники не обов'язкові)

Індикація залишкового тепла - після приготування на електричній зонах конфорки і скло деякий час буде гарячим - це тепло можна використовувати для підтримки готової страви в теплому стані. Індикація залишкового тепла покаже активний індикатор у районі ручок. При охолодженні конфорки індикатор згасне.

Механічні ручки управління - надійне механічне управління даної моделі додасть впевненості будь-яким стрибкам напруги, які даної моделі не зможуть нашкодити. Ломатися тут нема чому.

Бежева металева надійна основа - вся основа комбінованої моделі складається з міцної харчової сталі товщиною 2 мм Сталь покрита титановою термічною емаллю бежевого кольору. Усі кути завальцьовані (заокруглені). Покриття не залишає розлучень і відбитків пальців, покриття легко можна доглядати будь-яким засобом (не абразивним - є фірмові засоби можна уточнити у продавця)

Цілісна чавунна решітка - газова частина має цільну чавунну решітку, яка витримує до 50 кг вагу. Пересувати посуд можна не піднімаючи важких каструль – це дуже зручно у процесі приготування.

Надійна, використовується для будь-яких випадків та видів нагріву. З цими функціями та можливостями дана варильна плита прослужить Вам довгий час як на кухні так і на дачі або навіть у лісі.

Розміри ніші для вбудовування (ШХГ) 550 х 465 см

Габарити (ВхШхГ)  4 х 595 х 510 см

Габарити упаковки (ВхШхГ)  16 х 65 х 55 см

Вага 13 кг

Вага в упаковці 14 кг