Luxor Galaxy Helfer M83 Professional 750 W + металева внутрішня камера

 

 Подрібнювач харчових відходів Luxor Galaxy Helfer M83 Professional 750 W + металева внутрішня камера - це найкращий з найнадійніших подрібнювачів, які існують. Потужність приладу 750 W ват – індукційний двигун надпотужної сили легко подрібнює кухонні залишки їжі. При цьому двигун з такою потужністю абсолютно не зможе нагріватись і ресурс якого прослужить рекордно довгий термін. Прилад, що має запас потужності, не буде виснажувати себе на максимальних оборотах - в цьому основне завдання надійного, потужного індукційного двигуна подрібнювача Luxor Galaxy Helfer M83 Professional 750 W. Хромована пневмо-кнопка - в комплектації до подрібнювача входить повітряна пневмо-кнопка, що працює від простого повітря всередині (ніякий електроніки) Приводить в роботу легке натискання. Кнопку можна вмонтувати в стільницю або мийку (дуже легко).Захисний пристрій захисного відключення - німецький виробник Luxor з турботою про користувача (на випадок перепаду напруги в мережі) до комплекту відразу додав за замовчуванням ПЗВ (пристрій захисного відключення). Металева камера об'ємом 1.4 літра - ніяких ножів та лез. Усередині металевої камери знаходяться 2 кулачки і тристулкова терка з алмазним напиленням. Металеві кулачки штовхають продукт на тертку та харчові відходи просто перетираються в органічне добриво та витікають по сифону разом із водою.

Прилад влаштований так безпечно, що міф про те, що може туди потрапити будь-що це далеко не так. По-перше, в базовій комплектації від компанії Luxor в подрібнювач так само за замовчуванням входить захисний екран. Він відокремлює горловину від довкілля (встановлюється на горловину). Потім сама камера знаходиться внизу так низько, що туди крім харчових відходів нічого і не потрапить фізично. Так само горловина вона настільки вузька, що крім бананових шкурок або очищення картоплі, дрібних кісток риби або кісток курки нічого більше і не поміститься. 

Зате зручність - це те, що тепер не потрібно носити і виливати відходи в туалет або нести мішок по квартирі і з нього буде литися вода з відходів. Запах на кухні тепер завжди буде приємним, а Ваша тумба з ДСП де стоїть відро ніколи не здувається від вологи, що витекла, зі сміттєвого пакету.

Швидкий монтаж своїми руками забезпечує багата комплектація всіх колін і перехідників, ущільнювачів і металевого замку на самому подрібнювачі. У комплект входить ПЗВ, шнур з вилкою та покрокова інструкція як легко змонтувати прилад до користування.

Підключення до посудомийної або пральної машинки - в комплектації знаходиться перехідник, за допомогою якого за 3 хвилини можна підключити посудомийну машинку до подрібнювача.

Антибактеріальне покриття металевої камери та терки забезпечить перетворення будь-якого запаху, який піде разом із водою у каналізацію у вигляді органічного добрива продукту, який допоможе в майбутньому виростити на планеті інші види рослин.

Прилад має захисне відключення і кнопку перевантаження Restart - у випадку, якщо якимось чином в подрібнювач потрапить кухонний рушник, прилад відключиться моментально. Індукційний двигун подрібнювача вмить відключить систему роботи. При усуненні якоїсь в'язкої перешкоди при натисканні на кнопку Restart прилад перезавантажиться і відразу розпочне свою роботу.

Найнадійніший, потужний і тихий подрібнювач Luxor Galaxy Helfer M83 Professional 750 W принесе тільки зручність, додасть Вам більше часу на насолоду життя та позбавить додаткових непотрібних турбот на кухні.

виготовлено у Німеччині

гарантія 12 місяців офіційна від виробника

Ідеально стає на гранітні мийки Luxor (завдяки точному контуру горловин та пазів на подрібнювачі та мийці).